Zostań partnerem

Zostań partnerem Fundacji Edukacji Domowej

Fundacja Edukacji Domowej podejmuje różnorodne przedsięwzięcia związane z edukacją domową i szeroko pojętą edukacją alternatywną. Możesz zaangażować się w te działania, zostając naszym partnerem.

Współpracujemy z osobami prywatnymi, szkołami, placówkami oświatowymi, firmami, projektami edukacyjnymi, wydawnictwami, poradniami i innymi podmiotami. Z chęcią angażujemy się w akcje i kampanie związane z edukacją dzieci i młodzieży oraz edukacją rodziców i poszerzaniem kompetencji rodzicielskich. Nasze działania obejmują całą Polskę.

Jeżeli nasze wartości są bliskie także i Tobie, zachęcamy do współpracy partnerskiej. Napisz do nas i dowiedz się, jakie są warunki współpracy z Fundacją Edukacji Domowej!

Zostań sponsorem!

Fundacja Edukacji Domowej jest organizacją non profit, która może rozwijać się i podejmować nowe inicjatywy dzięki partnerom, sponsorom i darczyńcom. Co zyskuje firma lub organizacja wspierająca finansowo Fundację Edukacji Domowej? Jeżeli masz ciekawy pomysł, który możemy wspólnie zrealizować, skontaktuj się z nami!
Wpłać Darowiznę

Jeżeli nasze działania są dla Ciebie wartościowe, wesprzyj nas i miej wpływ na edukację domową w Polsce!

FreshMail.pl