Zorganizowaliśmy “Warsztaty dla kreatywnych dzieci i rodziców”

30 czerwca 2019 r. odbyły się zorganizowane przez Fundację Edukacji Domowej “Warsztaty dla kreatywnych dzieci i rodziców” w Ogrodzie Doświadczeń im. Stanisława Lema będącym oddziałem Muzeum Inżynierii Miejskiej.

Dla rodziców przygotowaliśmy warsztaty na temat metodyki nauczania dziecka. Techniki szybkiego zapamiętywania i wykorzystanie gier i zabaw w edukacji przedstawiła Katarzyna Błaszczyk, nauczyciel Centrum Nauczania Domowego.

Dzieci zaprosiliśmy natomiast na warsztaty z doświadczeń fizycznych przeprowadzone przez przewodnika Ogrodu Doświadczeń oraz na zabawy z animatorką.

Podczas spotkania wspólnie zwiedziliśmy Ogród Doświadczeń. Mieliśmy także okazję do rozmowy na temat edukacji domowej.

Za gościnność i wsparcie dziękujemy Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie.

Relację z wydarzenia można zobaczyć TUTAJ.