• To wydarzenie minęło.

20 kwietnia, 202318:00 - 19:00

“Prawie NASTOLATKI – jak budować most między dzieciństwem a dorosłością” – live z gościem specjalnym – Agą Rogalą.

Spotkanie online – 20 kwietnia 18:00!

Jeśli masz dziecko w wieku między 8 a 13 lat, to potraktuj to spotkanie jako obowiązkowe. Prawie nastolatek – to okres często pomijany w rozwoju dziecka, a przecież wtedy tak wiele się u niego dzieje i ewaluuje.

Jak zbudować solidny most między dwoma światami – dzieciństwa i dorosłości? Jak pozwolić “odchodzić dziecku”, ale także utrzymać silne relacje, otwarte wejście, by zawsze mogło wrócić? Swoją wiedzą podzieli się nasza gościni: Aga Rogala – pedagożka i terapeutka. Na co dzień pomaga rodzicom dogadać się ze sobą i z dziećmi. Prowadzi autorski podcast i kanał na YouTube. Prywatnie jest żoną i mamą trójki dzieci.

Zapisz się już teraz

Data: