• To wydarzenie minęło.

Konferencja “Raising the Quality of Distance/Digital Teaching, Learning and Assessing of Formal Schools in the COVID-19 Era: a Complete Tool Kit”

24 marca, 2023

24 marca w Warszawie odbędzie się konferencja i warszaty “Raising the Quality of Distance/Digital Teaching, Learning and Assessing of Formal Schools in the COVID-19 Era: a Complete Tool Kit” organizowana przez Społeczną Akademię Nauk w Warszawie, w której wezmą udział przedstawiciele naszej Fundacji.

Wstęp jest BEZPŁATNY, dlatego zachęcamy do bycia tam razem z nami. Start już o godzinie 10:00 w budynku Społecznej Akademii Nauk przy ul. Łuckiej 11 w Warszawie.

Wydarzenie poświęcone będzie tematyce promowania kształcenia na odległość oraz transformacji cyfrowej w edukacji.

Data:
24 marca, 2023