« All Events

• This event has passed.

“Kolorowe eksperymenty” warsztaty chemiczne dla dzieci

17 kwietnia, 202318:00 - 19:00

“Kolorowe eksperymenty” warsztaty chemiczne dla dzieci organizowane przez Centrum Nauczania Domowego z okazji Dni Otwartych.

Warsztaty dedykowane są małym naukowcom, którzy chcą odkryć świat eksperymentów!

Dużo kolorów, magicznych sztuczek i trochę bałaganu – to gwarancja dobrej zabawy i coś, co dzieci uwielbiają najbardziej! W tajniki chemicznych doświadczeń wprowadzi nas Dr inż. Beata Grabowska-Polanowska. Zjawiska i reakcje chemiczne możemy obserwować w codziennym życiu, a wiele niesamowitych doświadczeń możemy zrobić we własnym domu. Koniecznie zarejestrujcie się na nasze spotkanie i stwórzcie własną strefę małego chemika.

Zapisz się już teraz

Date:
17 kwietnia, 2023
Time:
Event Categories:
, ,
Website:
Wpłać darowiznę
Wpłać
Darowiznę

Jeżeli nasze działania są dla Ciebie wartościowe, wesprzyj nas i miej wpływ na edukację domową w Polsce!