Świetlica Edu Art! Nowe miejsce na mapie Warszawy

Świetlica Edu Art to edukacyjna przestrzeń dla dzieci uczących się w edukacji domowej. W świecie Edu Art dzieci będą miały możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań w przyjaznej i pełnej inspiracji atmosferze. A wszystko to zostało stworzone pod okiem aktorki i edukatorki Romy Gąsiorowskiej oraz wykwalifikowanych pedagogów i psychologów.

Dlaczego właśnie Edu Art?

W dobie edukacji domowej wiele rodziców zastanawia się nad tym czy jego dziecko nie będzie odizolowane od rówieśników, jeżeli przejdzie na edukację domową. Nasza odpowiedź zawsze brzmiała “NIE”! Jednak dla tych, którzy nie byli do końca przekonani, postanowiliśmy stworzyć inicjatywę, która pozwoli w bezpieczny i kreatywny sposób rozwijać się dzieciom w edukacji domowej. Zajęcia, które będą odbywać się w świetlicy Edu Art są nastawione na budowanie kreatywności oraz uczenia podejmowania świadomych i odważnych decyzji. Jasne cele postawione w świetlicy to przede wszystkim wspieranie rozwoju dziecka, dzięki odpowiednim narzędziom oraz dbanie o rozwój intelektualny poprzez zajęcia realizowane z nowoczesną platformą edukacyjną Centrum Nauczania Domowego. Niemniej ważna jest dla nas praca z emocjami – ich rozpoznawanie, a w głównej mierze radzenie sobie z nimi.

(Przecież) edukacja domowa to możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia na własnych zasadach.

Świetlica Edu Art powstała z połączenia dwóch inicjatyw. Fundacji Edukacji Domowej wspierającej edukatorów domowych oraz Fundacji W-Arte Romy Gąsiorowskiej.

Dołącz do nas już dziś!

Na Warszawskim Powiślu pod adresem Al. 3 Maja powstała strefa pełna nowych i pozytywnych wibracji, które sprzyjają powstawaniu wspaniałych i kreatywnych rzeczy. Miejsce będzie otwarte od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 14:00.

Wszystkie szczegóły i możliwość zapisu znajdziesz tutaj:

Świetlica Edu Art