Pikniki rodzinne w szkołach przyjaznych edukacji domowej

Wreszcie nadszedł ten moment, kiedy możemy się spotkać osobiście i miło spędzić. W imieniu szkół zapraszamy całe rodziny edukujące domowo lub zainteresowane tą formą nauczania na pikniki z okazji II Dnia Edukacji Domowej. Czekają Was tam różne aktywności dla dzieci, możliwość podzielenia się doświadczeniem z innymi, poznaniem szkoły czy porozmawianiem z pedagogami. To także idealna przestrzeń, by poznać bliżej aspekty ED w praktyce. Zróbcie sobie przedsmak wakacji i przyjedźcie na na piknik rodzinny w szkole przyjaznej!

Aby wziąć udział w wydarzeniu dokonaj rejestracji, kliknij w przycisk przy danym spotkaniu i zarejestruj się.

Masz pytanie? Napisz do nas: sekretariat@domowa.edu.pl

Poznaj pozostałe wydarzenia II Dnia Edukacji Domowej

25.06 godz. 16:30 - Montessori Children's Academy w Łomiankach (woj. mazowieckie)

Fascynuje Cię nauczanie metodą montessori? Chcesz poznać ją od środka? Tak jak my nie mogłeś/aś się doczekać spotkania na żywo? Dołącz do spotkania organizowanego przez szkołę Montessori Children’s Academy w Łomiankach, która zaplanowała dla Was:

• warsztaty z pomocami montessori,
  • ognisko i poczęstunek,
  • gry i zabawy dla całej rodziny.

Adres szkoły:

ul. Konarskiego 3, 05-092 Łomianki
(ok. 20 km od Warszawy)

Zapisz się

26.06 godz. 13:00-17:00 - Szkoła Podstawowa Fundacji "Elementarz" w Łutowcu (woj. śląskie)

W kreatywny świat dziecięcych marzeń wprowadzi Was także SP Fundacji “Elementarz” w Łutowcu. To nie będzie zwykła integracja rodzin edukujących w domu, ale cała seria wspaniałych warsztatów i atrakcji, godnych początku wakacji.

• warsztaty sadzenia roślin w szkolnej szklarni,
  • warsztaty tworzenia z masy solnej,
  • warsztaty tworzenia lasu w słoiku,
  • plener malarski,
  • spotkanie z psem Noskiem, który jest bohaterem podręcznika dla klas 1-3 SP My i Nasz Elementarz,
  • podczas pikników będą przygotowane też smaczne przekąski dla uczestników, szkoła posiada piękny krąg ogniskowy,
  • znajdzie się też coś dla fanów powieści fantastycznych – dom Hobbita.

Adres szkoły:

Łutowiec 9, 42 -320 Niegowa
(malownicza okolica na Szlaku Orlich Gniazd)

Zapisz się