Świetlica Edu Art

Świetlica Edu Art to edukacyjna przestrzeń dla dzieci uczących się w edukacji domowej. Miejsce pełne inspiracji, przyjacielskiej atmosfery i swobody. Prowadzone w duchu bliskości oraz wrażliwości artystycznej. 

Jeśli edukacja domowa to dla Ciebie nowość:

Zapraszamy Was na zimową półkolonię dla dzieci w Warszawie! 20-24 lutego. Cena 459 zł.

„Kultury i obyczaje na świecie” to półkolonie, które dają Wam możliwość niesamowitej podróży! Jesteście chętni na wycieczkę do fascynującej Japonii? A może do tajemniczego Meksyku?

Podczas zajęć wspólnie przemierzymy kilka kontynentów – od Afryki, przez Amerykę Północną, aż po Azję! Dowiemy się w jaki sposób ludzie na całym świecie kultywują swoje tradycje. Czy wiedzieliście, że Japończycy biorą udział w święcie lalek, a w Meksyku obchodzi się noc rzodkiewek? Porozmawiamy zarówno o dawnych, jak i tych współczesnych wierzeniach oraz obyczajach mieszkańców świata. Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji.

Co robimy?

Świetlica Edu Art to połączenie wieloletniego doświadczenia pracy z dziećmi realizującymi obowiązek szkolny poza szkołą z ideą kształtowania w dzieciach artystycznej wrażliwości na świat. Realizujemy autorski program ART EDUKACJI stworzony przez Romę Gąsiorowską we współpracy z pedagogami i psychologami, który używa narzędzi jakimi pracują artyści, aby wzmocnić rozumienie własnych potrzeb, emocji, umieć sobie z nimi radzić.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku 8:00 – 14:00.

W styczniu i lutym zapraszamy Was na warsztaty! Nie zabraknie zajęć muzycznych, plastycznych i ruchowych! Każde zajęcia to zupełnie inna przygoda, inne doświadczenia i atmosfera. Harmonogram zajęć znajdziecie na naszym Facebooku.

Gdzie nas znajdziesz?

Świetlica Edu Art  zlokalizowana jest w sercu Warszawy przy Al.3 Maja. W miejscu pełnym artystycznych wibracji. To tam, każdego dnia, dzieci będą miały okazję do spotkań z rówieśnikami, wspólnej zabawy i nauki.

Dlaczego Edu Art?

Edukacja domowa to szansa na zdobywanie wiedzy na własnych zasadach.

Dbamy o rozwój intelektualny, wspierając dzieci w codziennej edukacji. Zajęcia edukacyjne realizowane są z Platformą Centrum Nauczania Domowego.

Rozwijamy kreatywność poprzez narzędzie Art Edukacji. Zajęcia te, pozwalają odnaleźć w sobie niekończące się pokłady kreatywności oraz umiejętność podejmowania świadomych odważnych, twórczych decyzji.

Wspieramy rozwój dziecka, wyposażając je w narzędzia psychologiczne, coachingowi oraz umiejętności zarządzania czasem.

Ważna jest dla nas praca na emocjach i umiejętność rozpoznawania i radzenia sobie z nimi.

Praca z pedagogami, którzy pracują na zasadach porozumienia bez przemocy oraz z ogromną uważnością podchodzą indywidualnie i po partnersku do każdego dziecka.

Rozpocznij z nami tę przygodę

Łączymy ART EDUKACJĘ z pracą z nowoczesną platformą edukacyjną stworzoną przez Centrum Nauczania Domowego – organizację posiadającą 13 lat doświadczenia w pracy z dziećmi realizującymi obowiązek szkolny poza szkołą. Sztab ekspertów – nauczycieli, metodyków, psychologów, grafików i programistów, włożyło całe swoje serce w pracę nad tą platformą, gdzie znajdują się pomoce dydaktyczne, inspirujące treści, zadania, gry i zabawy edukacyjne.

Uczymy kreatywnego myślenia, pracy zespołowej, organizacji czasu oraz wewnętrznej dyscypliny, która pozwoli dzieciom w przyszłości korzystać w pełni z ich prawdziwego wewnętrznego potencjału.

  Uzupełnij formularz zgłoszeniowy, aby poznać pełną ofertę i szczegóły pracy z nami.

  O Nas

  Świetlica Edu Art powstała z połączenia dwóch inicjatyw. Fundacji Edukacji Domowej wspierającej edukatorów domowych oraz Fundacji W-Arte Romy Gąsiorowskiej.

  Roma Gąsiorowska

  Aktorka, edukatorka, mama, która przez ostatnich 10 lat prowadząc własną szkołę aktorską AktoRstudio wypracowała metody pracy wspierające rozwój osobisty i dające narzędzia pracy z wyobraźnią oraz wykorzystujące naturalną kreatywność, która jest w każdym z nas.

  ART EDUKACJA to odpowiedź na potrzeby współczesnego świata, kiedy widzę jak wielozadaniowość tak trudna umiejętność gospodarowania czasem i energią staje się niezbędną cechą współczesnego człowieka, chcę pomóc  na wielu poziomach.

  Fundacja Edukacji Domowej

  Powstała z inicjatywy rodziców i szkół zaangażowanych w edukację domową. Naszym zadaniem jest szerzenie prawdziwych i rzetelnych informacji na temat tej formy kształcenia oraz pomoc rodzicom, szkołom, poradniom, instytucjom i placówkom związanym z edukacją domową. Wspieramy rodziny edukujące dzieci w domu oraz młodzież, która zdecydowała się na tę formę kształcenia. Udostępniamy rodzicom narzędzia do pracy z dzieckiem i dzielimy się wiedzą dotyczącą świadomego rodzicielstwa.