II Dzień Edukacji Domowej

Drodzy! Edukacja domowa zajmuje wyjątkowe miejsce w naszych sercach. Z tego powodu w zeszłym roku zorganizowaliśmy pierwsze w Polsce obchody Dnia Edukacji Domowej. Zbliżamy się ku końcowi kolejnego roku szkolnego i ku zamknięciu kolejnego etapu w rozwoju Waszych dzieci. Spotkajmy się ponownie, aby świętować coś, co wyraża naszą troskę o przyszłość młodego pokolenia. Spotkajmy się niezależnie, gdzie jesteście i jak długo jesteście związani z edukacją domową.

WEŹ UDZIAŁ

W tym roku w Polsce obchodzone jest 30-lecie edukacji domowej, dlatego ta wspaniała rocznica będzie kluczowym tematem naszego wydarzenia!

Zaplanowaliśmy dla Was:
  • Panel dyskusyjny
    Zapraszamy do zgłaszania się do czynnego udziału
  • Webinaria dla rodziców:
    “Edukacja domowa – mój wybór”
    “Rodzina w edukacji domowej – role i zadania”
    “Edukacja domowa z perspektywy szkoły przyjaznej”
  • Webinaria kreatywne dla dzieci
  • Spotkania integracyjne w wybranych szkołach przyjaznych edukacji domowej

Zapisujcie w kalendarzach te 3 dni – 28-30 czerwca, żeby nic Was nie ominęło. Wkrótce dostępne będą szczegółowe terminy oraz rejestracja na webinaria!

Osoby/Firmy chcące zostać Partnerem wydarzenia, prosimy o kontakt mailowy – sekretariat@domowa.edu.pl (w tytule prosimy zamieścić: “Dzień Edukacji Domowej 2021”).

Masz pytanie? Napisz do nas: sekretariat@domowa.edu.pl